خاکشیر گل زرین
خانه / خاکشیر تبریز / قیمت خاکشیر سورت همدان در تبریز

قیمت خاکشیر سورت همدان در تبریز

قیمت خاکشیر سورت کامل درجه یک در بازارهای تبریز چند است؟ خاکشیر تمیز بدون خاک در بازار مولوی تهران چند است؟ در بازار نابسامان این روزها که قیمت هیچ چیز ثبات ندارد و بصورت قطعی نمیتوان برای محصولات قیمت تعیین کرد قیمت خاکشیر نیز در بازارهای مختلف بسیار متفاوت است.

قیمت خاکشیر سورت همدان در تبریز

اما در خرید خاکشیر به نکته ای که باید توجه کنید کیفیت محصول است زیرا کیفیت تاثیر زیادی در قیمت دارد. بطوری که خاکشیر بسته به کیفیت آن در حال حاضر از کیلویی 8،000 تا 28،000 معامله می شود. بنابراین بهتر است خاکشیر را از فروشنده های معتبر تهیه کنید و قبل از خرید عمده یک بار جزء خرید نمایید تا نمونه محصول را داشته باشید.

قیمت خاکشیر سورت همدان در تبریز

خاکشیر سورت همدان در بازار تبریز

قیمت خاکشیر ۹۸ در بازار تهران در حال حاضر که تازه فصل مصرف خاکشیر شروع می شود هر روز در حال افزایش است و این باعت شده است که هیچ سایتی نتواند قیمت محصولات خود را درج نماید.

قیمت خاکشیر سورت همدان در بازار تبریز نیز نسبت به هفته پبش حدود 2 تا 4 هزار تومان افزایش یافته است و به تبع آن قیمت دیگر انواع خاکشیر از جمله خاکشیر نیشابور و خاکشیر سبزوار و همچنین خاکشیر مشهد نیز دچار افزایش قیمت شده است.

قیمت خاکشیر سورت همدان در بازار تبریز

روند قیمت خاکشیر سورت و رازیانه 98

قیمت رازیانه در سال 98 نسبت به سال 97 افزایش بیشتری داشته است. قیمت رازیانه خوش عطر و خاکشیر همدان هر دو افزایش یافته ولی افزایش قیمت رازیانه در سال 98 بیش از 300% بوده در حالی که قیمت خاکشیر حدود 70% افزایش یافته است.

به اطلاع دوستان گرامی و مشتریان عزیز می رساند که به دلیل نوسانات قیمتی شدید حاکم بر بازار بهترین راه برای دریافت قیمت روز گیاهان دارویی تماس تلفنی یا از طریق تلگرام است. مشاوران ما در شرکت گل زرین همه روزه حتی در روزهای تعطیل آماده مشاوره رایگان با شما عزیزان می باشند.

جهت مشاوره و خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش:کمندی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09188196029
شماره تلفن دفتر:08135226190
پست الکترونیکی: golzarin1@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش خاکشیر شیراز

فروش خاکشیر شیراز با خرید اینترنتی از فروشگاه گل زرین همدان

فروش خاکشیر شیراز اینترنتی قیمت ارزان. ارزان ترین قیمت فروش خاکشیر شیراز با کیفیت بالا. …

Call Now Buttonمشاور فروش خاکشیر گل زرین }