خاکشیر گل زرین
خانه / خاکشیر کوهی / برداشت خاکشیر کوهی در چه زمانی است؟

برداشت خاکشیر کوهی در چه زمانی است؟

تولید و برداشت خاکشیر کوهی در چه استانی صورت می گردد؟ برداشت خاکشیر کوهی در چه فصلی انجام می شود؟ برداشت خاکشیر کوهی با چه کیفیتی انجام می شود؟

خاکشیر کوهی در چه استانی تولید می گردد؟

خاکشیرگیاهی است خودرو و در اکثر استان های ایران کم و بیش یافت می شود این گیاه دارویی در باغات، کنار جاده ها، کوه پایه ها و مزارع کشت نشده بصورت خودرو رشد می کند. ولی به این معنا نیست که همه خاکشیر کشور خودرو است در برخی از استانها به عنوان محصول اصلی کشت می شود. ولی کیفیت خاکشیر خودرو معمولا بهتر است.

خاکشیر کوهی در چه استانی تولید می گردد؟

برداشت خاکشیر کوهی در چه فصلی انجام می شود؟

برداشت خاکشیر از بعد از پایان زمستان در شهر های گرم کشور و در شهر های سرد سیری در تابستان برداشت می شود. ک فصل برداشت خاکشیر در استانهای مختلف کشور بنا به آب و هوا متفاوت بوده و نمیتوان گفت تاریخ دقیقی برای این کار در نظر گرفت. به طور مثال خاکشیر استان همدان در فصل دوم و ماه اول و دوم  برداشت می شود و در شیراز در فصل اول و دوم ماه سوم و اول برداشت شود.

برداشت خاکشیر کوهی در چه فصلی انجام می شود؟

برداشت خاکشیر کوهی با چه کیفیتی انجام می شود؟

برداشت خاکشیر کوهی به لحاظ اینکه در دشت و مزارع به صورت دیمی رشد کرده و در آن هیچ گونه مواد شیمیایی و تقویت کننده استفاده نشده است طبیعی بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است. در استان همدان برداشت خاکشیر به صورت دستی بوده و در برداشت فقط خوشه های رسیده و با کیفیت برداشت می شود که کیفیت بالای خاکشیر حفظ شود. از این رو هیچ گونه دانه سبز و نارس و بی کیفیت در داخل دانه ها نبوده و تمام دانه ها رسیده و یک دست می باشند. شما می توانید برای اطلاع از اخرین قیمت خاکشیر با ما در تماس باشید.

برداشت خاکشیر کوهی با چه کیفیتی انجام می شود؟

جهت مشاوره و خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش:کمندی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09188196029
شماره تلفن دفتر:08135226190
پست الکترونیکی: golzarin1@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گیاه دارویی خاکشیر کوهی قیمت عمده فروشی

گیاه دارویی خاکشیر کوهی قیمت عمده فروشی

گیاه دارویی خاکشیر کوهی به قیمت عمده فروشی را از کجا می توان خرید کرد؟آیا …

Call Now Buttonمشاور فروش خاکشیر گل زرین }